МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для самостійної роботи з фізичної та колоїдної хімії для студентів другого курсу фармацевтичного факультету заочної форми навчання. Частина 1. «Хімічна термодинаміка. Фазові рівноваги. Колігативні властивості розбавлених розчинів. Електрохімія. Хімічна кінетика»

МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для самостійної роботи з фізичної та колоїдної хімії для студентів другого курсу фармацевтичного факультету заочної форми навчання. Частина 2. «Поверхневі явища. Дисперсні системи. Високомолекулярні сполуки та їх розчини»

Методичні вказівки для самостійної та аудиторної роботи з фізичної та колоїдної хімії для студентів 3 курсу фармацевтичного факультету  Модуль 2. Поверхневі явища. Дисперсні системи. Високомолекулярні речовини та їх розчини

МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для студентів 2 курсу фармацевтичного факультету для самостійної та аудиторної роботи з фізичної та колоїдної хімії. Частина 1 «Хімічна термодинаміка. Фазові рівноваги. Колігативні властивості розбавлених розчинів. Електрохімія. Хімічна кінетика»